0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Ремонт POS принтерів чеків

Чекові POS принтери стали незамінним елементом обладнання кожного магазину, як фізичного, так і онлайн-магазину. Особливо після змін в законодавстві і можливості використання принтерів чеків як ПРРО (програмного РРО). Наявність касової системи у вигляді ноутбука з принтером чеків, системного блока з POS-монітором чи POS-моноблоку зараз є необхідністю. POS-комп’ютер не тільки виконує функцію реєстрації операцій з продажу, але й автоматизує облік для управління закупками і запасами.

Ми надаємо комплексні послуги, які включають гарантійний та післягарантійний ремонт принтерів чеків SAM4S, Хprinter та G-printer в нашому авторизованому сервісному центрі. Досвід і знання наших співробітників дозволяють надавати послуги з обслуговування на найвищому рівні. Наявність підмінного фонду та запасних частин прискорює швидкість ремонту.

Основні напрямки роботи нашого сервісного центру: 

Основні напрямки роботи
Ремонт POS-принтерів чеків SAM4S
Ремонт POS-принтерів чеків Xprinter
Ремонт POS-принтерів чеків G-printer

 

Ми рекомендуємо проводити періодичне чищення друкуючої голівки, чищення всіх приводних валів, ременів, різаків та роликів та проводити обслуговування принтера. Але якщо принтер не працює – звертайтесь до нас.

Ми надаємо нашим клієнтам безкоштовну діагностику в разі ремонту у нас, гарантію на кожен виконаний ремонт та використані запчастини. Спочатку ми перевіряємо стан друкуючого блоку - друкуючої термоголовки, притискних валів та направляючих. Якщо потрібно, наші майстри зроблять повний розбір пристрою для відновлення валів протяжки та подачі паперу, налаштування механізму подачі паперу.

Під час ремонту ми використовуємо оригінальні запчастини та витратні матеріали, а також, за бажанням клієнта, найякісніші замінники. По закінченню ми тестуємо пристрій, завжди робимо очищення, регулювання та налаштування термопринтера.

Завдяки своїм невеликим розмірам і вазі, доставка в ремонт чекового POS принтеру коштує недорого і ви можете відправити принтер в ремонт до нас в Київ з любого міста України: Дніпра, Харкова, Одеси, Запоріжжя, Львова, Чернігова, Черкас. Запрошуємо до співпраці!

Обираючи сервісні послуги нашої компанії, ви можете бути впевнені, що всі діагностики, ремонти, та перевірки будуть проведені відповідно до найкращих стандартів, надійно та швидко.

  POS чекові принтери - ремонт і сервісне обслуговування