0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Нам часто пропонують на викуп вживані термінали збору даних, ми отримуємо листи з текстом «продам термінал збору даних». Щоб спростити процес комунікації продавців з нашими менеджерами та сервіс-фнженерами, ми вирішили написати цю статтю, щоб пояснити, на що звертають увагу при покупці терміналів збору даних бв.

В чому заключається проблема при оголошенні ціни терміналу збора даних бв? Головний нюанс – це стан обладнання. Новий телефон чи автомобіль, за рідкими виключеннями, має однакові характеристики і стан. А от бв пристрій може мати такі ж характеристики, але дуже різний стан. Автомобіль, що виїхав з автосалону і проїхав навіть всього 10000 км, вже буде продаватися дешевше. І в автомобіля немає упаковки. Якщо ми говоримо саме про ТЗД – навіть вживаний кілька разів термінал без оригінальної упаковки зразу коштує дешевше. Щодо зношених терміналів з видимими подряпинами – ми також їх викупляємо.

Технології в світі мобільних пристроїв зміняються дуже швидко. З’являються нові стандарти, протоколи передачі даних (як WiFi, так і Bluetooth). Змінюються операційні системи. Ще якихось 15-20 років тому були популярні DOS чи Palm термінали, які витіснили Windows термінали збору даних. А зараз вже на ринок випускаються майже самі тільки Android термінали. Тому, наразі DOS чи Palm термінали вже не цікаві для викупу, а через якийсь час не будуть користуватися попитом і термінали збору даних на Windows.

Деякі виробники засобів автоматичної ідентифікації з’являються і потім банкротяться. Крім того, за останні роки відбулося багато поглинань. Так, наприклад, компанія Honeywell купила такі бренди як Intermec, ScanPal, LXE. Обладнання цих виробників не цікаве для скупки, бо неможливо найти запчастини для ТЗД, або зарядні пристрої для терміналів чи батареї. Обладнання автоматичної ідентифікації торгових марок, які є в нашому асортименті – ТЗД Zebra, термінали Point Mobile ми готові викупити в вас.

Чому ми скупаємо принтери етикеток та ТЗД бу? Є багато причин. По-перше, в нас є замовники, які іноді хочуть купити ТЗД бв. Хтось має парк обладнання, до якого звикли співробітники і має написане під свої процеси програмне забезпечення. Хтось не хоче переплачувати, бо для деяких задач старих моделей ТЗД достатньо.

Крім цього, наш сервісний центр робить відновлення ТЗД, при якому замінюються зовнішні частини – клавіатура, корпус, дисплей, ремінці та стілуси, а от внутрішні частини можна використовувати з терміналів бв. Також запчастини для ТЗД з викупленої техніки наші інженери використовують при ремонті ТЗД. Нам можуть згодитися для цього такі екземпляри, які для роботи вже не можуть використовуватися.

Найкращим варіантом оцінки є фізичний огляд і перевірка працездатності. Але попередню оцінку можна здійснити і за допомогою фото. Нам буде потрібно знати точний номер виробника, так званий part-number. Цей номер знаходиться на шильдику – металевій пластині або етикетці. Вона може знаходитися як на тильний стороні корпусу, так і під батареєю.

викуп тзд бв в Україні

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Стан батареї для ТЗД та наявність зарядних пристроїв – кредлів та зарядок також мають значення. Ми озвучимо вам попередню вартість, а вже при отриманні зможемо сказати точну ціну.

скупка терміналів даних , оцінка бу ТЗД

 

 

 

 

 

 

 

 

Тож, якщо у вас є вживані термінали збору даних бв, дзвоніть нам. Скупка ТЗД – наша спеціалізація. Ціна ТЗД бв кожного разу залежить від стану пристрою. Пришліть нам фото з вказанням торгової марки та парт-номеру і ми дамо вам нашу попередню пропозицію.