0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Ремонт планшетів Gole

На жаль, промислові планшети Gole, як і всі інші електронні пристрої, можуть виходити з ладу. Найпоширеніші несправності цих вологозахищених планшетних ПК включають:

-        пошкоджені дисплеї в результаті падіння або затоплення

-        розбиті екрани

-        пошкоджені материнські плати

-        пошкоджена роз’єм зарядки, що унеможливлює зарядку акумулятора

-        малий час автономної роботи, вихід зі строю батареї

Після падіння або удару перше питання що приходить на думку - чи можна відремонтувати планшет? Звичайно! Типовою несправністю планшета після падіння чи удару є тріснутий екран, що ускладнює використання планшета.

Заміна екрану планшета є однією з самих дорогих послуг, бо навіть в гарантійний період є платною, тому що пошкодження дисплея планшету через удар або падіння пристрою не є гарантійним випадком. В результаті екран стає нечитабельним, а сам планшет втрачає свою працездатність. Хоча також відсутність зображення іноді може бути пов'язане з заводським дефектом підсвічування. В такому випадку поломка підпадає під гарантію.

Якщо ви шукаєте сервісний центр, який подбає про ваш планшетний ПК Gole, пошкоджений внаслідок падіння чи інших проблем, ви потрапили за адресою. Ми працюємо професійно та ефективно, і, що цінують наші клієнти, пропонуємо комплексний підхід до ремонту торгового та касового обладнання. Ми надаємо послуги ремонту терміналів ТЗД, сканерів штрих-коду, ремонту принтерів етикеток, ремонту POS систем та периферії, ремонту ваг з друком етикетки.

remont planshet GOLE