0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Zebra

Настільний термотрансферний принтер етикеток Zebra GK420T є розповсюдженою моделлю серед пристроїв, призначених для друку бірок, ярликів і штрих кодів. Високий рівень зносостійкості, продуктивність і можливість друку як методом прямого термодруку, так і способом термотрансферного друку зумовили широку популярність Zebra GK420T. Тривала і якісна робота принтера етикеток залежить від своєчасного чищення термоголовки та натяжного валика від частин фарби, клею та паперу, що налипають. При цьому будь-яка термоголовка має свій ресурс виробітку, тому через певний час термоголовку необхідно змінювати. Також періодичній заміні підлягає прогумований натяжний вал.


Компанія Ітератор надає послугу ремонту, чищення та сервісного обслуговування принтерів етикеток та штрих кодів, а також іншого обладнання для автоматизації торгівлі та обліку – це сканери штрих коду, термінали збору даних, ваги з чекодруком, ПОС системи тощо.

Для отримання більш детальної інформації дзвоніть нам за телефонами, вказаними на сайті, і ми з радістю відповімо на всі ваші запитання.

Показано 1 - 2 з 2

Скинути всі фильтри