0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Ремонт планшетів

Несправний промисловий планшетний комп’ютер може надати чимало переживань – починаючи від незручності (якщо на екрані з'явилися смуги і точки), і закінчуючи повним незадоволенням (якщо пристрій не включається). В усіх цих випадках звертайтесь до нашого сервісного центру з ремонту планшетів Zebra, Gole, Newland.

Перед початком ремонту ми проведемо первинну діагностику і повідомимо орієнтовний кошторис. Діагностика безкоштовна в разі здійснення ремонту у нас. Під час ремонту можуть виявитися інші скриті дефекти і ціна та термін ремонту можуть збільшитися, але ми почнемо ремонт тільки після узгодження з вами.

Наприклад, ви відправляєте планшет в ремонт тому що він не заряджається чи швидко розряджається і вважаєте що причина тільки в старій акумуляторній батареї. Під час ремонту планшета наші сервісні інженери можуть виявити і інші проблеми, наприклад, може виявитися пошкодженим гніздо зарядки. В цьому випадку нам прийдеться займатися також неробочим гніздом, бо це може зашкодити зарядному блоку чи материнській платі (вирвані токопровідні доріжки на платі чи коротке замикання). В такому випадку термін ремонту і його вартість зміняться.

Можливі несправності планшетів:

-        На екрані з'явилися темні плями, світлі цятки, смуги

-        Екран не реагує на дотики, робить фантомні натискання

-        На екрані є тріщини тощо 

-        Планшет не заряджається

-        Відсутній звук

-        Планшет почав зависати, перезавантажуватися та й загалом усіляко глючити

Перед відправкою промислового планшета Zebra, доступного по ціні планшета Gole, планшетного комп’ютера Newland в ремонт - скопіюйте всю важливу для вас інформацію на інший носій або ж збережіть її на вашому «хмарному» аккаунті, тому що під час роботи з програмним забезпеченням та прошивкою є ризик, що дані можуть бути втрачені.

Обираючи співпрацю з нами, ви обираєте комплексний підхід, високу якість ремонту, доступні ціни на ремонт, швидку реакцію, досвідчених спеціалістів. Ми також маємо великий склад запчастин і приймаємо в ремонт ТЗД Zebra, термінали Point Mobile, принтери етикеток та касові POS-термінали. В наш сервісний центр в Києві має сенс відправити в ремонт торгівельне касове обладнання з любого міста України: Львова, Дніпра, Черкас, Чернігова, Одеси, Миколаєва, Дніпра, Харкова.

remont planshetiv