0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Ремонт POS моніторів Detaik

POS монітор - це одна з важливих складових модульної касової POS-системи. Також додаткові монітори клієнта можуть використовуватися з POS-моноблоками «All-in-one» для демонстрації реклами, суми покупки.

На торгових об'єктах вкрай важливо, щоб торгівельна техніка працювала стабільно, а у разі поломки ремонт відбувся швидко. Щоб ви могли швидко отримати відремонтований пристрій і вам залишилося лише ввімкнути та почати працювати з POS-монітором Detaik ми ремонтуємо, відновлюємо, продовжуємо термін служби всього POS обладнання Detaik. Наші технічні спеціалісти постійно навчаються у виробника, щоб запропонувати вам послуги найвищої якості та за дуже конкурентоспроможною ціною. Як ексклюзивний дистриб’ютор та сервісний центр Detaik в Україні ми маємо право виконувати гарантійні та післягарантійні ремонти.

Якщо монітор перестав працювати, спочатку пересвідчіться у тому, що проблема саме з монітором, підключіть монітор до іншого POS системного блоку чи ноутбука, також спробуйте використати при підключенні інший провід.

Ми пропонуємо наступні послуги з ремонту POS-моніторів Detaik:

-        Діагностика

-        Ремонт/заміна внутрішнього блоку живлення

-        Ремонт/заміна зовнішнього блоку живлення

-        Ремонт/заміна плати керування монітором

-        Ремонт/заміна материнської плати

-        Ремонт/заміна матриці

-        Ремонт/заміна шлейфа матриці

-        Прошивка монітора

-        Ремонт підсвітки матриці монітора

-        Заміна ламп підсвітки матриці CCFL

-        Ремонт/заміна LED підсвітки матриці

-        Заміна роз'ємів VGA, DVI, HDMI

Ми хочемо супроводжувати вас протягом усього життєвого циклу вашого обладнання, щоб вам не довелося ні про що турбуватися.

Залишитися без касового терміналу сьогодні - все одно, що залишитися без обох рук. Тому коли POS термінал перестає працювати належним чином, важливо знайти надійний сервісний центр по ремонту POS-систем з досвідченими спеціалістами, які зможуть визначити причину поломки і швидко повернути пристрою колишню функціональність. Ми маємо необхідні інструкції та склад запчастин для касового POS обладнання Detaik і завдяки цьому здійснюємо ремонти якісно і швидко.

remont monitor SAM4S DETAIK 1