0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Ремонт ваг

Зламані електронні сенсорні ваги є проблемою для магазину, а всі торгові ваги піддаються впливу факторів, які на жаль можуть легко пошкодити пристрій. Особливо ваги з чекодруком, що використовуються на овочах, фруктах, крупах та у відділах з продажу м’яса, риби. У такій ситуації, особливо після закінчення гарантійного терміну, важливо мати надійний сервісний центр по ремонту електронних ваг з друком етикетки.

Якщо електронні ваги самообслуговування перестали виконувати свої основні функції, спочатку перевірте, що могло спричинити несправність обладнання, а потім, якщо перевірка не допомогла, зверніться за допомогою до фахівців. Варто перевірити, чи не розряджені батареї. Вони можуть бути причиною поганої видимості параметрів на дисплеї або відсутності реакції на кнопку включення пристрою. Неправильна індикація ваг може свідчити про пошкодження датчиків, наприклад, через надмірне перевантаження. Зверніться по допомогу до майстерні з ремонту ваг. 

Основні напрямки роботи нашого сервісного центру:

Основні напрямки роботи
Ремонт ваг з чекодруком DiGI
 Ремонт ваг чекодруком Mettler Toledo
Ремонт ваг з чекодруком CAS

 

При ремонті старих моделей вживаних ваг з чекодруком Mettler Toledo, DIGI, CAS часто доводиться змінювати встановлені на заводі деталі на нові. Це можуть бути як ключові вузли, так і менш значущі елементи, схильні до зносу. Ми завжди виходимо з точки зору доцільності відновлення ваг. Якщо вартість ремонту зависока – ви все ще можете отримати вигоду від них, бо ми пропонуємо послугу викупу ваг з друком етикетки бв на запчастини.

Крім ремонту торгові ваги обов'язково підлягають очищенню від сміття та частинок пилу, які часто потрапляють у пристрій та від вологи та іржі, якщо ваги використовуються у вологих місцях. В ідеалі від пилу, рідини, залишків продуктів, які потрапляють усередину (особливо круп), потрібно очищати ваги з певною періодичністю, адже за наявності вологості пил проводить струм і виводить з ладу деталі електронного управління. Саме тому так часто доводиться відправляти ком’ютерні ваги з чекодруком на ремонт.

Ми пропонуємо гарантійний та післягарантійний ремонт та технічне обслуговування сенсорних ваг з чекодруком найвищої якості. До закінчення терміну дії гарантії придбані у нас ваги можна безкоштовно відремонтувати та замінити пошкоджені елементи.

Найбільше ми пишаємося нашим післягарантійним обслуговуванням. Це можливо завдяки кваліфікації наших співробітників, яка з роками підвищувалася, а також завдяки спеціалізованому обладнанню. На жаль, ніхто не може передбачити, коли один із ключових елементів електронних ваг вийде з ладу, тому так важливо знати надійний сервісний центр по ремонту ваг, в який можна звернутися, навіть якщо вам відмовили в інших майстернях. Ми надаємо гарантію на виконані роботи та використані запчастини, маємо склад запчастин.

remont vag