0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Для того, щоб ваша покупка пристрою для друку етикеток і штрих кодів була максимально вигідною і функціональною, варто розібратися в основних характеристиках принтерів етикеток, які на сьогоднійшній день пропонуються на ринку. Перш за все має значення сфера використання і обсяги друку, які має виконувати принтер, і, виходячи з цих даних, можна обрати або офісний штрих принтер з максимальним навантаженням до 2000 етикеток на добу, або напівпромисловий принтер з максимальним обсягом – до 10000 етикеток/доба, або високонадійний витривалий промисловий принтер, який може працювати у складних умовах і з цілодобовим навантаженням. Також ми пропонуємо для реалізації широкий асортимент мобільних принтерів етикеток, які мають обмеження у добових навантаженнях, але дуже зручні при роботі на складах, в польових умовах, на виробництві і в супермаркетах, оскільки вони дають можливість друкувати етикетку безпосередньо біля місця її викоритання.

Ключове значення також має ширина друку, можливість друкувати методом прямого термодруку і термотрансферного друку, роздільна здатність друку (203 dpi, 300 dpi, 600 dpi), а також набір вбудованих інтерфейсів підключення, завдяки яким відбувається інтеграція штрих код принтера в локальну комп'ютерну систему.

Також у нас ви можете придбати принтери, що були у використанні і пройшли діагностику і при необхідності ремонт/модернізацію в нашому сервісному центрі. Вживані принтери  коштують значно дешевше і мають гарантію 6 місяців.

Кращий принтер етикеток під ваші задачі ви можете вибрати за допомогою цієї порівняльної таблиці характеристик. Окрім того, якщо вам потрібен якісний і функціональний принтер етикеток в Україні за оптимальною ціною і на максимально вигідних умовах, телефонуйте нам, і наші менеджери допоможуть вам зробити правильний вибір.

Таблиця характеристик принтерів штрих-коду Zebra