0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Програми для дизайну етикеток

Маркування продукції і матеріалів додатковими етикетками із самоклеючою основою за допомогою принтерів штрих коду дуже важливе для організації робочих процесів, таких як відстеження продукції, матеріалів і товарів у виробництві, логістиці та охороні здоров'я (в тому числі аналізів), позначення ціни, складу, дати виробництва або терміну придатності, контролю гарантії за допомогою серійних номерів і багато чого іншого. Програми для дизайну етикеток дозволять компаніям створювати персоналізовані етикетки для виконання поточних завдань або ж для відповідності різним законам і постановам. До того ж, дизайн вашої етикетки може вплинути на те, чи вибере покупець ваш продукт або продукт конкурента (наприклад, в разі, якщо на товар склад буде вказано тільки іноземною мовою).

Якщо ваше завдання - виробництво або продаж різних товарів, а не розробка етикеток для них, такі програмні продукти можуть допомогти вам створювати і друкувати етикетки професійного вигляду.

Софти для дизайну етикеток можуть бути надані виробниками обладнання для друку етикеток (наприклад, ви можете скачати безкоштовно програму для дизайну етикеток на принтерах Godex) або незалежними розробниками програмного забезпечення. Програми для дизайну етикеток можуть бути від безкоштовних до дорогих, з різним рівнем інструментів і функцій.

За посиланням ви можете почитати нашу статтю "Як вибрати програму для дизайну етикеток" про порівняння програмних продуктів для дизайну етикеток, станом на 2021 рік. Крім уже згаданого безкоштовного додатку GoLabel для розробки зовнішнього вигляду етикеток і їх друку на принтерах штрих коду Godex, ми розглянули чотири інші програми, безкоштовні версії яких мають обмеження функціонала і доступні для тестування на 30 днів. Завантажити безкоштовно Bartender, NiceLabel, Teklynx і ZebraDesigner Pro російською мовою демо версію ви зможете на нашому сайті або на сайті виробника. Також у нас ви можете купити програму для дизайну етикеток ZebraDesigner Pro для популярних принтерів Zebra.

Показано 1 - 5 з 5