0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Якщо ви думаєте купити POS-комп’ютер, ми познайомимо вас із форм-факторами, які зараз широко використовуються на ринку, а саме з модульними пос системами та POS-моноблоками «All-In-One», щоб ви знали, як і чому прийняти найкраще рішення.

 

Модульна пос системи чи POS моноблок

Світ комп’ютерних технологій продовжує розвиватися семимильними кроками. Хоча ще кілька десятків років тому у нас були в основному класичні настільні комп’ютери та портативні ноутбуки чи планшети, тепер асортимент поповнився кількома гібридними варіантами. В сфері касового обладнання широке розповсюдження отримали моноблоки All-In-One. 

За цією «назвою» ховається торгова касова техніка «все-в-одному» (як це було б у перекладі), де все головне для користувача знаходиться під рукою і працювати з пристроєм можна легко та комфортно, як з смартфоном. Іншими словами, системний блок інтегровано з екраном, тому весь комп’ютер поставляється в одному пристрої (так само, як у планшеті).

Якщо вам потрібен комфорт «все в одному» - то ми порекомендуємо купити POS-моноблок All In One. Таким чином ви уникнете безлічі кабелів на столі, адже вся «начинка» монолітно знаходиться в одному корпусі разом з екраном. Всі кабелі підключені у напряму до POS-моноблоку і сховані частіше в стенді-підставці. У випадку сенсорного екрану, яких зараз більшість, ви навіть можете обійтися без миші та клавіатури. 

POS-моноблок titan-S560_2 

Класичні POS-моноблоки, як от, наприклад, від бренду Detaik www.detaik.com.ua коштують недорого і мають стальний дизайн та всі потрібні для роботи характеристики, які задовільняють стандартний попит: безрамковий сенсорний дисплей, безвентиляторний тип охолодження. Якщо ж в вас є специфічний запит – то має сенс звернути увагу на ніші марки. Деякі моделі, як от наприклад, POS-моноблок SAM4S Sapphire мають гибкий стенд і можуть спускатися майже паралельно поверхні стола. POS-системи SAM4S Titan-S дають можливість використання моноблоку як в горизонтальному, так і в вертикальному, або портретному режимі.

Sam4s SAPPHIRE POS-моноблок, 15 дюймів, CPU J6412 

Якщо вам потрібна гнучкість – вибирайте дисперсні POS-комп’ютери з окремим системним блоком. Перевага таких комп’ютерів полягає в тому, що вони дають більше гнучкості, дозволяють кріпити системний блок де завгодно (на верхній чи боковій кришці стола касира), а легкий монітор можна прикріпити до перегородки на столі касира чи ергономічної касової стійки.

Така гнучкість цінується, оскільки для різних типів бізнесу бувають потрібні різні технічні характеристики. Наприклад, для автозаправок важлива наявність потужного процесора та великої кількості інтерфейсів (особливо ком-портів RS-232 для підключення різних периферійних пристроїв, що використовують на АЗС).

За допомогою модульних POS комп’ютерів великі торгові мережі можуть створювати комплекти для різних форматів. Наприклад, використовувати пос системи Forza з компактними міні POS-системними блоками і різними по розміру екранами від компанії SAM4S. www.sam4s.com.ua

- Для гіпермаркетів з великими касовими боксами можна купити POS-системи Forza з 15-дюймовими сенсорними екранами.

Forza5  

- Для супермаркетів на окремій касовій стійці чи перегородці можна додатково встановити 10-дюймовий несенсорний POS-монітор SAM4S для демонстрації реклами та суми чеку.

- Для невеликих «магазинів біля дому» та магазинів «товарів побутової хімії» з касовими прилавками невеликих розмірів популярно встановлювати невеликі за розміром сенсорні POS-монітори SAM4S на 10 дюймів.

- Якщо при магазинах існують ресторани - POS системи Forza можна встановлювати на стіл з «рідним» стильним металевим стендом, щоб максимально дотримуватися стилю закладу. А в комплекті з ним використовувати кубічної форми принтер чеків SAM4S Gcube.

А якщо в мережі є і свої аптеки – то POS термінали Forza можна встановлювати на стенді з додатковим 2-строчним дісплеєм для демонстрації клієнту суми покупки.

   avtor-Svitlana