0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Ремонт терміналів збору даних Point Mobile

Компанія Point Mobile є одним з лідерів у виробництві терміналів збору даних для складу і магазинів. Її рішення дуже популярні на українському ринку та користуються відмінною репутацією. Термінали збору даних Point Mobile – це висока надійність, перевірена якість, ремонтопридатність, розширюваність додатковими модулями та, в результаті, зменшення експлуатаційних витрат. Але як і любий електронний пристрій, термінали ТЗД Point Mobile інколи потребують відновлення.

До закінчення терміну дії гарантійного терміну термінали збору даних Point Mobile, придбані в Україні, можна безкоштовно відремонтувати у нас, якщо ви не намагалися ремонтувати їх самостійно і дотримувалися правил використання. Наша компанія є ексклюзивним дистриб’ютором та авторизованим сервісним центром Point Mobile в Україні. Укладений договір дає нам право здійснювати гарантійний та післягарантійний ремонт та технічне обслуговування, налаштування продукції.

У нас є необхідне обладнання для проведення діагностики та ремонту, кваліфікований персонал, який пройшов навчання у постачальника, можливість отримувати запчастини безкоштовно у разі гарантійного ремонту. Ми маємо всі необхідні інструкції як на товар, що вже знятий з виробництва, так і на нові моделі сканерів та терміналів даних Point Mobile.

Що робити, коли гарантія на придбаний продукт більше не діє? Чудово знаючи цю поширену проблему, ми розширили наші послуги професійним і ефективним післягарантійним обслуговуванням. Тому звертайтесь до нас, якщо ви потребуєте послуг і шукаєте, скільки стоїть поміняти скла на ТЗД або поміняти клавіатуру тощо. Ми використовуємо оригінальні запчастини для позагарантійного ремонту ТЗД Point Mobile.

Наше післягарантійне обслуговування є не тільки надійним, але й ефективним - ми дотримуємося своєчасного виконання кожного замовлення. Ми забезпечуємо швидкий ремонт і привабливу ціну ремонту ТЗД Point Mobile. Приймаємо в ремонт ТЗД Zebra та ТЗД Point Mobile з любого міста України: Дніпра, Києва, Херсона, Львова, Миколаєва, Одеси, Харкова.

Якщо в вас немає підмінного фонду, ми пропонуємо послугу оренди ТЗД терміналу збору даних. До нас часто звертаються, коли потрібен прокат ТЗД на короткий період, на час реєстрації відвідувачів виставки, конференції, для проведення щорічної інвентаризації, на час пікового завантаження на свята.

Ви можете нам довіряти - з початку відкриття нашого сервісного центру, нами було відремонтовано більше 12000 одиниць торгівельної техніки у великих корпоративних клієнтів (мереж «АТБ», «Копійка», «М’ясомаркет», «Meest», «Рукавичка» і інших) і кількість постійно збільшується. 

Звертайтесь до нас також з приводу ремонту і іншого торговельного обладнання. Ми надаємо різноманітний сервіс касового обладнання – від збільшення жорсткого диску та оперативної пам’яті POS моноблока, калібрування ваг з чекодруком до ремонта блоків живлення, екранів та материнських плат терміналів ТЗД, механічного ремонту тощо.

remont TSD POINT MOBILE