0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Є велике різномаїття термопринтерів і в цій статті ми розкажемо про них.

Термопринтер А4

Коли мова заходить про принтер, звичайний користувач згадує про друк на папері А4 формату та термопринтер a4. Офісний принтер частіше використовується для друку документів з комп’ютера, ноутбука. Також з такого принтера можна здійснювати сканування з принтера на комп’ютер. Такі принтери купляють в будь-якому комп’ютерному магазині. Вони використовують тонери для друку, тому так часто користувачі переймаються, скільки коштує чорнило для принтера. А лазерний принтер використовує спеціальні картриджі. Найбільш популярні бренди – Brother, HP, Samsung. А якщо говорити про чорно-білий чи кольоровий друк – то найбільш продаються чорно-білий лазерний принтер.

Термічний фотопринтер

Ще кінцевий споживач (кінцевий одержувач) при згадці про термопринтер думає про термофотопринтер. На такому міні термопринтері можна друкувати улюблені фотографії, керуючи за допомогою спеціального додатку на смартфоні

Міні-термічний фотопринтер 

Термопринтер для тату

Раз ми вже говоримо про термопринтери, має сенс згадати, що також споживачі іноді можуть побачити термопринтер для татуювань. Портативний апарат для копіювання татуювань - Міні Bluetooth-принтер для татуювань - незамінний інструмент при роботі в тату-студії. Цей компактний термопринтер може швидко й точно копіювати малюнки, дозволяючи майстрам татуювань легко переносити їх на шкіру клієнта.

Термопринтер чеків

Але є й спеціалізовані професійні термопринтери. Термопринтери зробили революцію у світі друку, пропонуючи швидкі, ефективні та високоякісні рішення для різних секторів. І зараз з термопринтерами ми стикаємося щодня у супермаркеті, магазині, ресторані, кінотеатрі... Кожного разу, коли друкується чек або квиток, він, скоріш за все буде надрукований на термопринтері. Такі термопринтери ще називають принтерами чеків, або POS принтерами. Про ці принтери ми писали статтю "Переваги використання чекових принтерів та їх недоліки".

Термопринтер для самоклеючих етикеток

Інша велика категорія - термопринтер для самоклеючих етикеток.  І саме про них сьогодні і піде мова. Ми вже писали про ці принтери наклейок у статті  "Як вибрати принтер етикеток: термопринтери та термотрансферні принтери етикеток". Але ми приділяли увагу обом типам - термопринтерам та термотрансферним принтерам.А сьогодні ми дуже детально розкажемо про термопринтер етикеток. Тому що зараз термодрук широко використовується в принтерах етикеток, або, як їх ще називають, принтерах наклейокабо принтерах штрихових кодів.

Термопринтер що це?

Термопринтер професійнийсучасне високотехнологічне торгове обладнання, яке служить для маркування товару  етикеткою, що самоклеїться. По суті, воно потрібне для того, щоб промаркувати продукцію в разі потреби для подальшого зчитування на касі магазину сканером штрих-коду. На етикетку наноситься текстова інформація, цифрове кодування, графічне зображення, штрих-код або все разом. Велика перевага термопринтерів в тому, що вони працюють тихо.

Як працює термопринтер?

Термопринтери створюють зображення подібно до друкуючого пристрою факсового апарату, коли головка принтера впливає термонагріванням на термочутливий папір (етикетки).

termodruk  

Прямий термопереніс: друкуюча термоголівка нагріває спеціальний папір, покритий хімічною речовиною, і потрібні зони паперу темніють під час нагрівання. Цей спосіб простий і недорогий, але з часом етикетки можуть потьмяніти.

Термотрансферний друк: друкуюча голівка нагріває ріббон, переносячи фарбу на папір. Відбитки більш міцні та стійкі до вицвітання.

Термо- та термотрансферний принтер – у чому різниця?

Насправді обидва цих типи термопринтерів для самоклеючих етикеток, які ще іноді називають машина для друку етикеток, використовують термотехнологію друку. Вони використовують тепло для створення зображення на папері замість використання тонера чи чорнила, як у звичайному офісному принтері. Однак для друку потрібен термопапір, який дозволяє друкувати, реагуючи на температуру, а у випадку термотрансферного принтеру - ріббон.

Як друкувати етикетки на термопринтері?

 • Помістіть рулон самоклейових термочутливих етикеток в принтер. Це робиться на вимкненому апараті, відкривається кришка, вставляється папір і витягується кінчик першої етикетки, перш ніж знову закриватися кришка.
 • Потім увімкніть принтер і синхронізуйте його з комп’ютером.
 • Надішліть замовлення на друк зі свого комп’ютера, як і на будь-якому принтері.
 • Дані зберігатимуться в оперативній пам’яті принтера.
 • Ці дані будуть зафіксовані на папері за допомогою тепла, друкуючись автоматично.
 • Етикетка або квиток буде висунуто з друкувального пристрою.

Як вибрати термопринтер?

Який термопринтер кращий? В більшості випадків покупець знає тільки те, що йому потрібен  швидкий, надійний і ефективний дешевий термопринтер. Вибираючи, враховуйте наступні характеристики, щоб купити кращий термопринтер:

 • Специфіка використання: почніть з того, в яких умовах буде використовуватися принтер. Промисловий принтер етикеток зможе працювати в умовах заводу. А от для роботи на виїзді, для кур’єрів вам буде потрібен портативний принтер етикеток. Як ви розумієте, термопринтер для кур'єрських етикеток повинен бути невеликих розмірів.  Також, скоріш за все принтер для друку цінників на товар чи нових етикеток замість пошкоджених теж повинні бути портативними. Так само як і принтер етикеток для одягу частіше за все є легким мобільним пристроєм.
 • Обсяг друку: оцініть, чи підходить вам принтер на основі ваших потреб у обсязі друку. Принтер етикеток посилок або принтер транспортних етикеток скоріш за все не повинен буде працювати цілий день, або друкувати багато етикеток за раз. А от промисловий термопринтер зможе працювати 24 години на добу 365 днів на рік.  Дешеві термопринтери початкового рівня призначені для друку не більше 2500 етикеток в день, напівпромислові - для друку 7500 етикеток в день.
 • Швидкість: є термопринтери призначені для промислових підприємств, де майже завжди потрібно друкувати величезні обсяги етикеток. Для таких завдань бажано, щоб швидкість була 256 мм/сек. Ви ж не хочете, щоб у вашій компанії все почало сповільнюватися та заважати, тому що термопринтер працює зі швидкістю равлика. Але у всіх інших випадках, коли вам потрібна принтер етикеток для магазину, може бути достатньо стандартної швидкості 102 мм/сек.
 • Ширина друку:  найбільш розповсюджені принтери з шириною друку  шириною до 54 мм або 102 мм. Тобто, якщо ви шукаєте принтер етикеток 100x150 – ви можете використати принтер з максимальною шириною друку 102 мм. При цьому етикетка буде 100 мм по ширині і 150 мм по довжині. А якщо вам потрібна для логистики принтер етикеток формату А4 – то ви можете вибрати промислові принтери з шириною друку 216 мм.
 • Якість друку: зверніть увагу на роздільну здатність для задач, які потребують високої точності. Чи є щось більш неприємне в магазині на касі, ніж нечитабельний код? Якщо вам потрібно надрукувати невеликого розміру QR-коди, з якими потім не буде проблем зі зчитуванням, принтери з роздільною здатністю на 300 чи 600 dpi гарантують чудову чіткість. В тому числі принтер круглих етикеток, бо принтеру нема значення друкувати прямокутні чи круглі етикетки. Так само він може працювати як принтер прозорих етикеток. Вам треба буде створити дизайн за допомогою програмного забезпечення (про це ми писали тут https://www.iterator.com.ua/ua/poleznye-materialy/198-yak-obrati-programu-dlya-dizajnu-etiketok) і замовити потрібні етикетки.
 • Підключення: переконайтеся, що принтер має потрібні інтерфейси щоб підключитися до управляючих пристроїв. Ви можете підключити його через послідовний порт RS-232, USB V1.1, ZebraNet 10/100 або Ethernet. Деякі моделі мають можливість безпровідного зв’язку по WiFi o Bluetooth. Але бездротовий термопринтер буде коштувати дорожче.
 • Аксесуари: більшість термопринтерів оснащена автоматичним різаком для зручності.
 • Вартість: зрозуміло, що всім важлива ціна на термопринтер. Зверніть увагу не тільки на ціну принтера, але і на якість і термін гарантії, місце знаходження сервісного центру, вартість витратних матеріалів (папір для термопринтера та ріббон), а також довгострокові експлуатаційні витрати. 

    Переваги та недоліки термопринтера

Термоетикетки недорогі і це їх важлива перевага. Вони підходять для маркування нерівної поверхні. Якщо період використання наклейки невеликий є сенс використовувати термоетикетки. Це дає можливість заощадити на придбанні витратних матеріалів.

Стандартний термін служби етикетки надрукованим термодруком становить приблизно 6 місяців. Стікери погано захищені від впливу вологи та механічних пошкоджень. Їх не можна використовувати в магазинах на заморожених продуктах.

photo_2024-04-22_15-54-02 

Чи друкує термопринтер кольорово?

На жаль, кольоровий термопринтер не існує, але на ринку є струменеві кольорові принтери, які можуть друкувати на етикетках. Популярною моделлю є Epson ColorWorks CWC6500 тa 8-дюймовий кольоровий принтер етикеток дозволяє друкувати оригінальні, різноманітні та барвисті етикетки різних розмірів. На жаль, такі принтери та витратні матеріали коштують дуже дорого і набагато дешевше замовити етикетки з нанесеною кольором інформацією, а вже самим додруковувати перемінну інформацію (дату, термін придатності, ціну, вагу). 

Шукаєте рейтинг термопринтерів?

Нас часто питають наші відгуки про термопринтер. Ми завжди рекомендуємо перевірені роками бренди. Усі вони пропонують високоякісні продукти, зокрема свої промислові принтери етикеток, із неперевершеним технічним обслуговуванням.

Термопринтер Zebra. www.zebra.com Для когось zebra – то кращий термопринтер! Zebra - це широко відома компанія і це додає спокою клієнтам, коли вони купують принтери зебра. Розповсюджені як настільні, так і принтери кур'єрських етикеток zebra.

Термопринтер Godex. www.godexintl.com Дехто любить принтери Godex за їх безкоштовне програмне забезпечення для дизайну етикеток та довгий строк гарантії.

Термопринтер Xprinter. www.xprintertech.com Є клієнти, які обирають принтери з кращим показником «ціна/якість» від компанії Xprinter.

Термопринтер Gprinter. www.gainscha.net Принтери Gprinter часто обирають за універсальність. Компанія пропонує принтери 2-в-1- Такий гаджет може працювати як принтер для наклейок етикеток і термопринтер для квитанцій.

Ми готові розповісти ще більше про термопринтер наклейок. Неможливо вмістити все в одну статтю. Ми ще не розкрили питання всіх можливих аксесуарів та розмірів відділу для рулонів етикеток. Та багато іншого.

рейтинг термопринтерів zebra xprinter gprinter godex

Перш ніж придбати принтер від згаданих вище брендів, не забудьте проаналізувати свої потреби та характеристики, які кожен із них пропонує вам. Дзвоніть нам, і ми із задоволенням вас проконсультуємо, який краще термопринтер обрати. Приїздіть до нас в офіс, якщо ви шукаєте термопринтер в Києві.

 

avtor-Svitlana-Horbach