0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Для початку, трохи вступної інформації. Що це - чековий POS принтер – це термопринтер, який використовує технологію термодруку (випалювання інформації) на спеціальному термочутливому касовому папері, змотаному в рулони. Завдання випалювання виконує термоголовка. Такі чекові апарати необхідні для магазинів та підприємств сфери послуг, а також принтери чеків встановлюються на кухні для друку замовлень. Про те, як вибрати термопринтер в Україні, ми написали в цій статті. Зараз ми хотіли б розглянути переваги та недоліки.

lr3000Переваги від використання чекових термопринтерів
1) Збільшення швидкості обслуговування клієнта.
1.1. Термодрук дуже швидкий. Швидкість друку чека має велике значення підвищення лояльності покупця. Клієнти, отримавши здачу при готівковій оплаті або сплативши банківською карткою, не хочуть чекати, поки надрукується чек.
1.2. Більшість моделей принтерів оснащено обрізачем (різаком), який дуже швидко від'єднує чек потрібної довжини. Немає потреби відрізати ножицями папір потрібного розміру. Навіть дешеві принтери чеків Xprinter або POS-принтери G-printer.
1.3. Завантаження касової стрічки у принтер відбувається дуже швидко! Не слід стежити за регулярною заміною картриджа чи фарби. Друкувальна термоголовка прослужить довгий час, особливо якщо ви вирішили купити брендові принтери чеків Sam4s.
2) Зниження шуму. На відміну від звичайного струминного або матричного принтера, перевагою термопринтерів є не лише швидкість, а й тиша. Принтери чеків майже безшумні. В умовах маленького кіоску, галасливої ​​кухні, кав'ярні чи великого супермаркету з великою кількістю пристроїв – цей пункт має велике значення. Уявіть собі, що до системи POS разом з чековим апаратом ви підключили ще й сканер штрих коду, звук спрацьовування якого необхідно чути кожному касиру. Безшумні термопринтери, які замінили матричні принтери, стали просто порятунком.
3) Економія на витратних матеріалах. POS принтери друкують чеки, квитанції різної довжини. Нема різниці купив покупець один або 100 одиниць товару – принтер надрукує чек потрібної довжини, на відміну від звичайних офісних принтерів, які друкують на папері формату А4. На чековому принтері можна надрукувати навіть гарантійні талони, накладні. Є унікальні чекові принтери Star, які здійснюють масштабування інформації з А4 до А6, дозволяючи друкувати будь-які документи на чекових принтерах, заощаджуючи таким чином на витратних матеріалах.
4) Захист довкілля, зниження відходів. Мало того, що ви заощаджуєте на касовій стрічці, використовуючи її замість звичайного паперу. Також ви не засмічує навколишнє середовище, вам не потрібно дбати про переробку картриджів, фарбуючих стрічок або розхідників для струменевого принтера.
Недоліки POS принтерів чеків:
1) Перший недолік - це монохромний друк тексту та зображення. Чек не виглядає таким гарним, як це можна зробити на кольоровому струменевому принтері. Виходом із ситуації є замовлення касової стрічки із препринтом. Завод з виробництва касової стрічки може нанести з зворотного боку паперу потрібну інформацію по обумовленому дизайну.
2) Другий недолік - згодом зображення стає тьмяним. За простоту принтера доводиться платити. Згодом зображення потьмяніє. Наприклад, якщо ви подивитеся на чек, якому кілька років - ви побачите, як зображення стає все менш і менш помітним. А якщо залишити чек на сонці, він вигорить дуже швидко. А якщо ми нагріємо чек занадто сильно, він стане чорним, стираючи інформацію, яка може бути. Якщо вам необхідно, щоб інформація зберігалася довго – можливо, вам має сенс купити термотрансферний принтер етикеток.
На цьому недоліки використання POS принтерів закінчуються! Думаємо, що ви вирішите купити принтер чеків, тому запрошуємо вас до співпраці. Зателефонуйте нам в Iterator Україна і ми запропонуємо вам кілька різних варіантів, як дешеві принтери чеків, ціна яких вам приємно здивує, так і брендові надійні моделі з хорошими відгуками, які прослужать вам вірою та правдою багато років у найскладніших умовах кухні, магазину, виїзної кав'ярні на колесах! Ми перебуваємо в Києві, але доставляємо товар по всій Україні.