0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Ремонт принтерів етикеток

Зламаний принтер етикеток є проблемою для торгівельної компанії чи офісу, оскільки такі пристрої рідко мають підмінний фонд. У випадку проблем з друкуючим пристроєм треба якнайшвидше виявити причину. Дуже часто принтери етикеток зупиняються просто через перегрів. Не забувайте, що в любого принтера є рекомендоване добове навантаження. Спочатку дайте обладнанню охолонути, а потім приймайте рішення, чи треба дзвонити в сервісний центр з ремонту принтерів етикеток.

Що робити, якщо принтер для штрих-кодів друкує порожні етикетки, якщо принтер етикеток друкує через одну? В першу чергу відкалібруйте принтер. Про це в нас є багато відео на нашому каналі YouTube. https://www.youtube.com/user/iterator11 Ще одна поширена поломка - вертикальні білі смуги на етикетках в принтерах Zebra, термопринтерах Godex, G-printer та інших. При такій поломці надруковані на етикетках штрих-коди можуть не розпізнаватись сканером штрих-коду чи терміналом збору даних. Причиною може бути забруднена друкуюча головка, її вихід з ладу або пошкодження шлейфа, що з'єднує головку з центральною платою. Для початку зробіть чистку чистящим олівцем друкуючої голівки, валів, різака.

Ціна друкуючої головки (особливо в термотрансферному принтері) дуже висока. Якщо ще й з ладу вийшли інші комплектуючі – то можливо буде мати сенс купити новий принтер етикеток. Головними критеріями, які дають розуміння доцільності проведення ремонту принтера для штрих кодів, є такі: ціна деталей та роботи майстра, вартість нового друкуючого пристрою та вартість, по якій ви можете реалізувати пристрій в несправному стані. Деякі компанії, включаючи наш сервісний центр з ремонту принтерів етикеток займаються скупкою принтерів етикеток на запчастини.

Основні напрямки роботи нашого сервісного центру: 

Основні напрямки роботи
Ремонт принтерів етикеток GoDEX
Ремонт принтерів етикеток Zebra
Ремонт принтерів етикеток G-printer

Зношування напрямних принтера штрих кодів може виявитися як зміщення рулонів етикетки під час друку або її регулярне заклинювання. Виникає під час використання неякісних рулонів етикеток або коли настільний принтер етикеток початкового класу використовують на виробництві. Відповідно, при появі зношування поміняйте постачальника витратних матеріалів, замініть напрямні.

Відправте обладнання в Київ в наш сервісний центр Zebra, Godex, G-printer, навіть якщо ремонт принтера штрих кодів вам потрібен у Львові, Харкові, Дніпрі, Одесі, Херсоні. Вартість доставки невеликого офісного принтеру виправдовує себе, бо ризики отримати неякісний ремонт високі. А ми надаємо гарантію на використані запчастини та виконані роботи.remont printeriv etiketok