0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Ремонт терміналів збору даних Caribe

Група компаній «Ітератор» є ексклюзивним дистриб’ютором та авторизованим сервісним центром Caribe в Україні. Ми здійснюємо як гарантійні, так і післягарантійні ремонти терміналів збору даних Caribe. Наші сервісні інженери мають професійне обладнання та інструменти, а також доступ до оригінальних запчастин та консультації виробника, що гарантує ефективне виконання ремонту за найвищими стандартами. В рамках терміну гарантії, в разі відсутності порушень правил експлуатації гарантійний ремонт проводиться безкоштовно.

Наша майстерня знаходиться в Києві та невелика вага ТЗД дозволяє відправити термінал Caribe в позагарантійний ремонт з любого міста України: Харкова, Запоріжжя, Дніпра, Миколаєва, Херсона, Одеси, Львова. Ми надаємо також послуги ремонту ТЗД Zebra і є авторизованим сервісним центром по ремонту терміналів Point Mobile. Якщо гарантія на ТЗД вже закінчилась – ми пропонуємо як оригінальні запчастини, так і якісні замінники та вживані запчастини для ТЗД. Для цього ми і здійснюємо викуп терміналів збору даних.

Портативні термінали збору даних Caribe працюють на мобільній платформі Android. Часто буває, що термінал даних не читає штрих-коди через проблеми з програмним забезпеченням. Виключіть проблеми з ПЗ, перед тим як звертатися в сервісний центр. Якщо ви купили ТЗД Caribe в нас – ви отримали безкоштовно нашу програму для ТЗД для приходу, інвентаризації. При проблемах з софтом для ТЗД – звертайтесь до нас. Але якщо програмне забезпечення куплене в третьої компанії чи розроблене вашими власними співробітниками за допомогою SDK (Software Development Kit) – адресуйте питання спочатку їм.

Варто скористатися послугами професійного сервісного центру, якщо ви зіткнулися з проблемами, які не можете вирішити самостійно, або якщо проблема не зникає, незважаючи на спроби її вирішити. Пам’ятайте, що швидке реагування на проблеми з ТЗД може запобігти більш серйозним збоям і мінімізувати час простою, що особливо важливо в бізнесі.

В нашому авторизованому сервісному центрі Caribe з вашим пристроєм працюють кваліфіковані інженери, які виконують ремонти терміналів Caribe багато років. Крім того, ми забезпечуємо гарантію на виконані роботи і використані запчастин та консультації після ремонту, щоб переконатися, що все працює належним чином.

remont caribe