0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Ремонт ваг CAS

Механізми ваг з чекодруком досить складні, але в той же час дуже делікатні, тому їх правильне використання і вчасне обслуговування та ремонт так важливі. Іноді навіть легкий удар, невелика кількість вологи або різкі зміни температури можуть вплинути на достовірність вимірювань, зроблених приладом.

Специфіка механізмів ваг з чекодруком CAS вимагає не тільки розширеної діагностики, а й точних методів усунення несправностей. Наша основна спеціалізація - ремонт ваг самообслуговування. Наша діяльність включає заміну тензодатчиків, проводки, заміна роз’ємів живлення та інших роз’ємів. У деяких випадках просто очищення всіх компонентів пристрою дозволяє відновити його повну працездатність.

В рамках обслуговування ваг з друком CAS ми пропонуємо такі послуги:

-        ремонт приводів у вагах 1-го та 2-го класу точності

-        проводимо температурну компенсацію

-        заміна тензодатчиків

-        ремонт вагових модулів

-        ремонт блоків живлення після стрибків струму

-        програмування вагових модулів,

-        злам паролів захищених модулів

-        чистка та відновлення ваг, фарбування корпусу

-        калібрування ваг

Ми пропонуємо гарантійне та післяпродажне технічне обслуговування ваг з друком етикетки CAS найвищої якості. До закінчення терміну дії гарантії придбані у чекодрукувальні нас ваги можна безкоштовно відремонтувати та замінити пошкоджені елементи. Ми приймаємо на гарантійне обслуговування техніку, яка не ремонтувалася користувачами самостійно.

Але чим ми найбільше пишаємося – це наше післягарантійний ремонт ваг. Це можливо завдяки кваліфікації наших співробітників, яка з роками підвищувалася, а також завдяки спеціалізованому обладнанню, яке ми використовуємо щодня. На жаль, ніхто не може передбачити, коли один із ключових елементів ваг вийде з ладу, як це вплине на роботу ваг, тому так важливо мати надійний сервісний центр по ремонту ваг, в який можна звернутися, навіть якщо вам відмовили в інших майстернях.

Спочатку ми здійснюємо діагностіку (безкоштовну у випадку ремонту у нас), а потім шукаємо найбільш вигідне рішення - з точки зору фінансів і користі для клієнта. Ми дбаємо про правильне встановлення і підключення елементів, щоб гарантувати максимально тривалий період безвідмовної експлуатації. Це можуть бути нові оригінальні запчастини до сенсорних ваг чи неоригінальні або деталі з вживаних ваг з чекодруком бв – обирати вам. Щоб здешевити вартість ремонту ми здійснюємо викуп вживаних ваг з друком етикетки CAS, Mettler Toledo, DIGI.

Нашою допомогою може скористатися кожен власник чекодрукуючих ваг CAS. Ми ремонтуємо техніку, термін гарантії якої від виробника вже минув. Крім того, ми займаємося діагностикою та ремонтом ваг різних марок, в тому числі ми здійснюємо ремонти ваг з чекодруком Mettler Toledo та ремонти ваг з друком етикетки DIGI. Також ми гордимося нашою репутацією надійного сервісного центру з ремонту терміналів збору даних.

remont vag CAS