0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Zebra

Компанія Ітератор вже понад 12 років спеціалізується на продажах, ремонті та сервісному обслуговуванні мобільних терміналів збору даних виробництва Zebra/Motorola/Symbol, у тому числі промислового мобільного комп'ютера з пістолетною рукояткою ТСД Zebra MC3190G.


Найчастіше моделі мобільних терміналів збору даних, зняті з виробництва, ще тривалий час використовуються на підприємствах, і власники не поспішають замінювати їх на нові пристрої. Це пояснюється тим, що нове обладнання має досить високу вартість і під вже наявні ТСД розроблено спеціалізоване програмне забезпечення та налагоджено весь виробничий процес. Саме тому набагато дешевше та простіше відремонтувати чи модернізувати вже придбаний термінал збору даних, ніж оновлювати весь парк портативних комп'ютерів на підприємстві.

У нас в компанії Ітератор ви можете придбати необхідні запчастини та комплектуючі для здійснення ремонтних робіт самостійно, так і скористатися послугами нашого сервісного центру, де проводять ремонт, сервісне обслуговування та модернізацію як мобільних терміналів збору даних, так і принтерів етикеток, сканерів штрих кодів, ваги з чекодруком та іншого комп'ютерного обладнання для автоматизації торговельного процесу.

Показано 1 - 14 з 14