0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Ремонт принтерів етикеток G-printer

Принтери етикеток G-printer широко використовуються в Україні як в офісах, так і в комерційних установах. Група компаній Ітератор є авторизованим сервісним центром по ремонту принтерів штрих-коду G-printer в Україні. Ми маємо склад запчастин для ремонту принтерів етикеток, завдяки яким ремонт проходить набагато швидше. Виконання робіт супроводжується наданням гарантії на роботи та запчастини.

Віддаючи принтер для друку етикеток майстру, який не має досвіду ремонту цих запчастин, ви ризикуєте отримати неякісний ремонт чи очікувати довго запчастини. Більшість принтерів штрих кодів G-printer мають невеликі розміри. Завдяки швидкій доставці службою доставки ви зможете терміново відправити друкуючий принтер етикеток в ремонт до нас з любого міста України: Львова, Херсона, Одеси, Житомира, Миколаєва, Запоріжжя, Харкова, Дніпра.

Можливі причини поломки принтеру етикеток G-printer

  • порушення технології підключення пристрою
  • застосування невідповідного витратного матеріалу (етикетки чи ріббону)
  • недотримання правил експлуатації виробу
  • попадання всередину корпусу сторонніх предметів, рідини, бруду
  • відсутність належного догляду за технічним засобом (не проводилась чистка)

Ми допоможемо здійснити налаштування принтера, встановити оптимальну швидкість друку та мінімальний тиск друкувальної головки. При встановленні високої інтенсивності друку фарбувальна стрічка (ріббон) може порватися або розплавитися, штрих-код може надрукуватися неякісно, також це веде до передчасного зношування друкувальної головки.

Якщо датчики забруднені або розташовані неправильно, відбувається збій автоматичного калібрування. Після ремонту ми завжди здійснюємо чищення друкувальної головки та валика, а також калібрування принтера, адже якщо принтер не відкалібрований він може здійснювати пропуск етикеток, друкувати кілька етикеток замість однієї.

Під час ремонту ми можемо очистити різак, адже якщо він обрізає етикетки неакуратно або зминає їх, його леза необхідно очистити, щоб подовжити термін служби модуля різака. Після очищення лез ми нанесемо на них мастило. Якщо принтер блокується, якщо відбувся внутрішній збій обладнання або мікропрограми (firmware) – ми можемо оновити прошивку принтера етикеток G-printer.

Якщо в вас немає підмінного фонду, ми пропонуємо послугу оренди принтерів штрих-кодів. До нас часто звертаються коли потрібен прокат принтерів етикеток на короткий період, на час реєстрації відвідувачів виставки, конференції, для проведення щорічної інвентаризації, на час пікового завантаження на свята.

Довіряючи принтер для етикеток G-printer фахівцям нашого авторизованого сервісного центру з ремонту принтерів штрих коду G-printer, ремонту принтерів етикеток Zebra, ремонту принтерів етикеток Godex можна не сумніватися в тому, що техніка потрапила в досвідчені руки.

remont printeriv G PRINTER