0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

СЕРВІС

авторизований сервісний центр


 

Група компаній Ітератор є дистриб'ютором та авторизованим сервісним центром в Україні з ремонту терміналів ТЗД Point Mobile, ремонту POS-систем SAM4S, ремонту принтерів етикеток GoDEX, POS моноблоків Detaik  та багатьох інших брендів та продуктів. Для замовників це означає, що ми здійснюємо ремонт в Україні, перебуваючи у контакті з виробником. Вам не потрібно буде чекати, поки обладнання відправлять до сервісного центру в Європі чи в іншій частині світу. Крім того, ми маємо склад запасних частин.


 

Ми надаємо різни типи технічної допомоги:

Ремонт при дефекті товару, виявленому при отриманні (безкоштовний)

Ремонт товару безкоштовно в гарантійний період

Платний ремонт товару в післягарантійний період

Платний ремонт на виїзді у замовника

 


Ви можете нам довіряти - з початку відкриття нашого сервісного центру, нами було відремонтовано більше 12000 одиниць торгівельної техніки у великих корпоративних клієнтів («АТБ-маркет», «Копійка», «М’ясомаркет», «Meest», «Укрлогістика» і багатьох інших) і кількість постійно збільшується. 

Ми надаємо різноманітний сервіс торгівельного обладнання – від збільшення жорсткого диску та оперативної пам’яті POS моноблока, калібрування ваг до ремонта блоків живлення, екранів та материнських плат, механічного ремонту тощо. Завдяки широкому покриттю представництвами у служби Нова Пошта, ми маємо можливість запропонувати ремонт касового обладнання в любому місті України: Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Житомирі, Львові, Чернігові, Херсоні, Тернопілі, Черкасах.


Точну вартість ремонту терміналу ТЗД, POS-системи, принтеру етикеток ми можемо сказати після діагностики. На цій сторінці ви можете передивитися ціни ремонту терміналів ТЗД та іншої торгової техніки.

Як ексклюзивний дистриб’ютор та авторизований сервісний центр SAM4S та Detaik в Україні ми виконуємо гарантійні ремонти POS-систем SAM4Sта POS моноблоків Detaik. А також ремонт POS моніторів Detaik. Ми розуміємо, що від касової техніки залежить якість обліку і швидкість обслуговування покупців, тому в нас на складі є комплектуючі та запчастини для ремонту POS-систем.

Основні напрямки роботи сервісного центру
Ремонт POS - систем
Ремонт POS - систем SAM4S
Ремонт POS - систем Detaik
Ремонт POS - моніторів
Ремонт POS - моніторів SAM4S
Ремонт POS - моніторів Detaik
Ремонт POS - принтерів чеків
Ремонт POS - принтерів чеків SAM4S
Ремонт POS - принтерів чеків Xprinter
Ремонт POS - принтерів чеків Gprinter
Ремонт терміналів збору даних
Ремонт терміналів збору даних Point Mobile
Ремонт терміналів збору даних Zebra
Ремонт принтерів етикеток
Ремонт принтерів етикеток Zebra
Ремонт принтерів етикеток Godex
Ремонт принтерів етикеток Gprinter
Ремонт сканерів штрих коду
Ремонт сканерів штрих коду Zebra
Ремонт сканерів штрих коду Mindeo
Ремонт ваг
Ремонт ваг з чекодруком Mettler Toledo
Ремонт ваг з чекодруком CAS
Ремонт ваг з чекодруком DIGI


Переваги ремонту касового обладнання в нашому сервісному центрі по ремонту ТЗД Zebra, ваг Mettler Toledo, принтерів етикеток Zebra, POS-систем Detaik та інших - має ряд переваг. І перше з яких це майстри з великим досвідом. Співробітники нашої майстерні працюють у сфері ремонту торгівельної техніки багато років. Вони здатні відремонтувати як сучасні моделі, так і більш старі та рідкісні ваги чи термінали збору даних. У нашій майстерні встановлено спеціальне обладнання для проведення детальної діагностики та ремонту.

Переходьте по посиланням і ознайомлюйтесь з нашими послугами та цінами на ремонт ТЗД, принтерів етикеток, POS систем! В наш авторізований сервісний центр в Києві має сенс відправити в ремонт торгівельне касове обладнання (термінали збору даних, принтери етикеток, POS-системи та POS-монітори, чекові принтери, сканери штрих-кодів, ваги з чекодруком) з любого міста України: Львова, Дніпра, Черкас, Чернігова, Одеси, Миколаєва, Дніпра, Харкова.


 

Ремонт СЕРВІС ЦЕНТР УКРАЇНА