0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Ремонт принтерів етикеток Zebra

Ми виконуємо діагностику та ремонт всіх моделей принтерів етикеток Zebra - настільних принтерів для друку штрих-кодів, напівпромислових та промислових моделей, а також терміналів Zebra у нашому сервісному центрі.

Ми беремо на себе ремонт принтерів штрих-коду Zebra та ремонт терміналів збору даних Zebra, навіть якщо вони вже не на гарантії, виконуючи ремонт безпосередньо в нашій майстерні, запчастинами, що поставляються від виробника або, якщо клієнту важлива ціна, відповідними замінниками. Якщо ціна ремонту принтера зависока і ви думаєте чи варто ремонтувати принтер – зверніть увагу, що ми пропонуємо послугу викуп принтерів етикеток Zebra та Godex.

Передаючи принтер для друку етикеток на ремонту майстру, який не обізнаний з торговою маркою Zebra, ви можете зіткнутися з ризиком низької якості ремонту або затримкою через нестачу запасних частин, які йому прийдеться шукати. Більшість принтерів штрих-кодів мають компактні розміри. Швидка доставка служби "Нова Пошта", дає можливість відправити до нас в Київ принтер етикеток на ремонт з будь-якого міста України: Львів, Херсон, Одеса, Житомир, Миколаїв, Запоріжжя, Харків, Дніпро.

Якщо в вас немає підмінного фонду, ми пропонуємо послугу оренди принтера етикеток. До нас часто звертаються коли потрібен прокат принтерів на короткий період, на час реєстрації на виставки, конференції, проведення щорічної інвентаризації.

Ми пропонуємо наступні послуги з ремонту принтерів Zebra:

-        Заміна друкуючих голівок

-        Заміна роликів і приводних пасів.

-        Заміна або ремонт материнської плати

-        Ремонт і калібрування датчиків етикеток

-        Ремонт блоків живлення

-        Заміна трансформаторів

-        Ремонт дисплеїв

-        Встановлення мережевих плат та Wi-Fi

-        Встановлення інтерфейсних плат Centronics та RS-232

-        Встановлення обрізчиків та змотчиків

-        Розширення пам'яті

-        Ми також пропонуємо оновлення прошивки (Firmware).

Якщо ви не знаєте як встановити властивості принтера ми допоможемо здійснити налаштування принтера Zebra, адже такі налаштування принтера як, наприклад, інтенсивність та швидкість друку можуть впливати на якість друку штрих-кодів. Ми можемо здійснити чистку друкуючої голівки чистящим олівцем, адже неоднорідна якість друку, наприклад порожні смуги в штрих-кодах або зображеннях, можуть бути наслідком забруднення друкуючої голівки.

Якщо ви не знаєте як підключити принтер до мережі, якщо на принтері не можна здійснити автоматичне калібрування, якщо виникають проблеми з друком - ми можемо виконати калібрування принтера Zebra вручну. Під час діагностики ми можемо очистити і різак, адже якщо він обрізає етикетки неакуратно або зминає їх, його леза теж необхідно очистити. А щоб продовжити термін служби модуля різака після очищення лез - ми нанесемо на них мастило.

Не забувайте, що різні типи принтерів (настільні/офісні, напівпромислові та промислові принтери етикеток, мобільні принтери штрих коду) розраховані на різне денне навантаження. Якщо ви запустите на друк кількість етикеток більшу за рекомендовану, може відбутися перегрів друкувальної головки. У цьому випадку зачекайте, поки принтер Зебра охолоне. Друк автоматично відновиться, коли елементи друкуючої головки охолонуть до допустимої робочої температури.

Але якщо все ж таки вся друкуюча голівка або деякі її елементи стануть непридатними – пам'ятайте, що крім запчастин у нас Ви можете придбати друкуючі головки (203 dpi, 300 dpi, 600 dpi), чистящі олівці для чистки друкуючої головки, витратні матеріали (неоригінальні та оригінальні етикетки та риббони Zebra).

remont ZEBRA