0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Mindeo MP8600 Стаціонарний сканер штрих коду

Новинка
Mindeo MP8600 Стаціонарний сканер штрих коду купити в УкраїніMindeo MP8600 Стаціонарний сканер штрих коду

Mindeo MP8600 Стаціонарний сканер штрих коду

7 956 грн


Телефонуйте, поторгуємося!

Замовити зворотній дзвінок
Надійні та гнучкі
Працюємо з 2008 року
Прямі поставки
Великий склад
Сервісний центр
Консультації
Безкоштовне ПЗ
Демо та тести

Перевагою стаціонарного сканера Mindeo MP8600 є велике вікно зчитування, що значно скорочує час, який витрачає оператор на вирівнювання штрих-коду відносно пристрою та зони зчитування. Навіть касир без стажу зможе сканувати штрих-коди з різних типів товару набагато швидше, ніж з ручним сканером чи презентаційним сканером, навіть якщо це великі за розміром упаковки і навіть якщо товар знаходиться близько до зчитувача.

Розміри сканеру і зони зчитування сканеру Mindeo MP8600 схожі з стаціонарним сканером Zebra DS7708 або з сканером Honeywell Solaris 7980g. Те ж саме стосується і інших характеристик. Імідж-сканер Mindeo MP8600 зчитує лінійні 1D та двомірні 2D коди як надруковані, так і з екранів мобільних пристроїв.  

При цьому в схожих за розмірами стаціонарних сканерах неможливо змінити кут нахилу пристрою, а унікальна конструкція зі стендом сканеру Mindeo MP8600 дає можливість встановлювати сканер на стенд і змінювати кут нахилу. Завдяки ергономічному дизайну Mindeo MP8600 можна встановити навіть у касових точках з найменшим місцем, а також легко переміщувати.

Додаткову зручність використання додають такі характеристики, як можливість регулювання за допомогою кнопок на боковій панелі сканеру тону та гучності звуку, який видає сканер для підтвердження факту зчитування.

В аптеках для деяких сканерів є проблемою зчитування дрібних 1D/2D кодів з бликуючих або вигнутих поверхонь блістерів таблеток. В роздрібних магазинах, що торгують табачною продукцією може бути проблемою декодування невеликих за розмірами штрих-кодів, що знаходяться під зігнутими кілька разів захисними плівками. Але це не стосується сканерів Mindeo.

Стаціонарний сканер Mindeo MP8600 використовує імідж-технологію сканування і з легкістю впорається з 1D та 2D кодами, погано надрукованими чи пошкодженими штрих-кодами, щільними невеличкими 2D кодами на алкоголі, табачних виробах чи медикаментах в невеличких продуктових кіосках, АЗС чи аптеках.

За допомогою  AUX-кабелю ручний сканер МД6600 може працювати в тандемі з настільним сканером MP8600.  Така комбінація сканерів допоможе відсканувати габаритні товари в будівельних гіпермаркетах, супермаркетах.

Настільний сканер Mindeo MP8600 поставляється з інтерфейсним кабелем USB. Драйвер віртуального COM-порта (USB-RS232) для роботи в режимі емуляції COM-порта можна завантажити на нашому сайті в розділі Інструкції.

Надійна конструкція та якісна збірка гарантує тиху та довготривалу роботу. Протестуйте сканер Mindeo MP8600, взявши його на тести у нас, чи у наших партнерів по всій території України. Купивши сканер Mindeo за ціну, набагато нижчу від аналогів, ви отримаєте виняткову якість і винятковий пристрій з найкращими показниками «якість/ціна».

Переваги сканера Mindeo MP8600:

-        Велике вікно сканування

-        Компактні розміри

       Наявність стенду

-        Можливість зміни нахилу голови сканування

-        Зчитування дрібних 1D/2D штрих-кодів

-        Зчитування надрукованих та «електронних» кодів

-        Виняткова якість

-        Найкращі показники «якість/ціна»

Технічні характеристики

Технологія сканування

Імідж

Датчик сканера

1280х1024

Швидкість сканування

95 скан/с

Дальність сканування

Від 0 до 210 мм

Типи штрих-кодів

1D/2D штрих коди, електронні штрих коди

Інтерфейси підключення

USB, USB virtual COM

Клас захисту

IP52

Робоча температура

Від 0 до 50°C

Габарити

152x82x145 мм – без стенду

152х112х187 мм – зі стендом

Вага

482 г – без стенда

755 г – зі стендом

СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ВАС МИ ПІДІБРАЛИ

ТОВАРИ, ЯКІ ВИ ПЕРЕГЛЯНУЛИ