0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Mindeo

Компанія Shenzhen MinDe electronics technology Ltd. (Mindeo) була заснована в 2004 році, а в 2006 році почала незалежне виробництво сканерів штрих-кодів і з тих пір накопичила багатий виробничий досвід. Виробництво добре оснащене передовим технологічним обладнанням.

Mindeo — це престижна високотехнологічна компанія, що спеціалізується на проектуванні, розробці та виробництві пристроїв для сканування штрих-кодів, включаючи ручні штрих-сканери та настільні сканери штрих-кодів, бездротові сканери штрих-кодів та термінали збору даних, скануючі модулі, легкі термінали даних тощо.

Mindeo досягла певних важливих успіхів завдяки величезним зусиллям, включаючи «National Innovative and High-Tech Company of China» у 2006, 2007 та 2009 роках відповідно. Mindeo успішно пройшла і добре впровадила ISO9001:2008, ISO14001:2004 і OHSAS18001:2007. Виробничі лінії сертифіковані CE, FCC та RoHS тощо. Система контролю якості Mindeo отримала сертифікат ISO 9001:2008 на основі контролю якості, тестування досліджень і розробок, а також управління дефектними продуктами, що сприяє стійкій конкурентній перевазі продуктів Mindeo.

Mindeo - надійний партнер для клієнтів з Китаю та більшості країн Європи та інших частин світу. Як дистриб'ютор компанії Mindeo в Україні ми надаємо гарантійну та післягарантйну підтримку сканерів Mindeo.

https://www.mindeo.com.ua/ 

http://www.mindeo.cn/index.php?lang=1