0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Winson WNI- 6712/V Бездротовий 2D сканер штрих коду

Наш вибір
winson WNI- 6712/V Радіо сканер штрих коду ціна в УкраїніWNI- 6712/V Радіо імідж сканер штрих коду купити в Україні

Winson WNI- 6712/V Бездротовий 2D сканер штрих коду

4 400 грн


Телефонуйте, поторгуємося!

Замовити зворотній дзвінок
Надійні та гнучкі
Працюємо з 2008 року
Прямі поставки
Великий склад
Сервісний центр
Консультації
Безкоштовне ПЗ
Демо та тести

Радіосканер штрих кода Winson WNI- 6712/V поєднав у собі демократичну ціну з передовими технологіями декодування і швидкісним дальнобойним безпровідним методом передачі даних.

Бездротовий сканер WNI- 6712/V використовує радіочастотну технологію 2.4 GHz передачі даних за допомогою USB бездротового приймача. Завдяки цьому в приміщенні дані передаються на відстані 30 м, а не на відстані 10-15 м, як у Bluetooth сканерів, а на відкритій території за умови відсутності перешкод, що відбивають радіосигнал, сканер може передавати дані на відстані 100 м.

Безпровідний сканер має три режими роботистандартний (передача в режимі он-лайн), пакетний (накопичення) та інвентаризаційний (накопичення і передача по команді). В пакетному режимі прилад можна використовувати на віддаленні від комп’ютера чи POS системи. Цей радіосканер накопичує в пам’яті до 100 000 штрих-кодів і передає їх зразу при наближенні до керуючого пристрою з USB бездротовим приймачем. Перехід в пакетний режим відбувається дуже легко, просто зчитайте три штрих-коди з інструкції. В інвентаризаційному режимі сканер працює схожим чином, але накопичені дані не будуть передаватися до моменту зчитування спеціального штрих-коду налаштування. Це важливо в ситуаціях, коли за комп’ютером працює хтось інший, і відправку даних треба здійснювати в конкретний момент.

Унікальна імідж технологія CMOS сканування дозволяє легко розпізнавати не тільки всі лінійні і двомірні штрих коди, а й електронні (цифрові), пошкоджені, усічені, розмиті штрих коди, при цьому швидкість декодування на 30% більша, ніж у інших сканерів аналогічного класу. Також даний 2D сканер легко впорається з мілкими і щільними штрих кодами. Завдяки використанню технології широкого вікна-підсвітки штрих-коду сканування відбувається дуже швидко (дивіться відеообзор швидкості сканування на закладці ВІДЕО). Таку ж швидкісну технологію використовує і провідний ручний 2D сканер Winson WNI- 6710g

Сканери штрих-кодів Winson прості в налаштуванні завдяки функції plug&play, не потрібно встановлювати драйвер вручну. Сканер Вінсон підтримує можливість додавання користувацьких функцій: наприклад, додавання префікса/суфікса, видалення останніх чотирьох символів, черезрядкове завантаження даних, інше. Можна налаштувати робочий режим сканера штрих-кодів відповідно до власних потреб, таких як безперервне зчитування або одноразове зчитування, можливість повторного сканування того самого штрих-коду чи ні, затримка часу для завантаження даних чи ні.

АКБ на 2600 mAh забезпечує довгий період роботи без підзарядки (до 30000 операцій сканування). Для заряда акумулятору використовується USB кабель, який поставляється в комплекті. Зчитувач штрих коду розроблений для роботи в складних умовах, тому діапазон його робочих температур від 0° до 50°C, а корпус витримує багаторазові падіння з висоти 1,5 метри. Окрім того, 1D/2D сканер оснащений тригерною кнопкою бренду C&k, яка продовжує працювати навіть після 1 500 000 натискань.

Переваги бездротового радіосканера штрих кода Winson WNI- 6712/V:

- швидкісна радіочастотна передача даних на відстані до 30 м в приміщеннях і до 100 м на відкритих територіях, де відсутні перешкоди відбиваючі радіосигнал;

- три режими: он-лайн передача/режим інвентаризації/режим кешу;

- сканування 1D/2D кодів, кодів високої щільності, електронних штрих кодів;

- один заряд акумулятора розрахований на 30000 операцій сканування;

- діапазон робочих температур від 0° до 50°C;

- доступна ціна радіосканеру в мережі наших партнерів по всій території України;

- висока надійність і витривалість.

Технічні характеристики

Технологія сканування

Імідж (CMOS)

Датчик сканера

648 x 488 пікселів 

Типи штрих кодів

1D: Codabar, Code128, Code11, Code32, Code39, Code93, Composite, EAN/UPC, EAN-8, EAN-13, GS1 DataBar Expanded, GS1 DataBar Limited, GS1 DataBar Omnidirectional, Гонконг 2 з 5 (China Post), Interleaved 2 of 5, Matrix 2 of 5, Pharmacode.RSS-14, RSS-LIMITED, RSS-EXPANDED, Industrial 2 of 5, Telepen, Trioptic Code, UPC-A, UPC-E
2D: Aztec Code, Codablock F, DOT_CODE , HANXIN, Maxicode, MicroPDF417, Micro QR Code, MSI, PDF417, QR Code, DataMatrix

Інтерфейси підключення

USB HID KEYBOARD/USB VCP

Бездротові інтерфейси

Радіочастотний 2,4 GHz

Радіус дії

До 30 м

Акумулятор

2600 мАг

Стійкість до падінь

Витримує багаторазові падіння на бетон з висоти 1,5 м

Робоча температура

Від 0° до 50°C

Габарити

95 × 70 × 168 мм

Вага

Сканер: 185 г, приймач: 16 г

ТОВАРИ, ЯКІ ВИ ПЕРЕГЛЯНУЛИ