0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Winson WNI-6710g Ручний 2D сканер штрих коду зі стендом

Наш вибір
Winson WNI-6710g Ручний дротовий сканер штрих коду купити, компанія ІтераторWinson WNI-6710g Ручний імдж сканер штрих коду купити в Україні

Winson WNI-6710g Ручний 2D сканер штрих коду зі стендом

2 220 грн


Телефонуйте, поторгуємося!

Замовити зворотній дзвінок
Надійні та гнучкі
Працюємо з 2008 року
Прямі поставки
Великий склад
Сервісний центр
Консультації
Безкоштовне ПЗ
Демо та тести

Бюджетний провідний 1D/2D сканер штрих-коду Winson WNI-6710g – це оптимальне рішення для організації роботи в роздрібних магазинах, в аеропортах, на вокзалах, у лікарнях, а також на складах, у супермаркетах, у роздрібних магазинах, у бібліотеках та в логістиці. Для об'єктів, де необхідно сканувати великогабаритні товари, сканувати на відстані від управляючого комп'ютерного пристрою або накоплювати штрих-коди в пам'яті приладу - рекомендуємо безпровідний радіосканер штрих коду Winson WNI-6712V. Це однозначний хіт продажів, радіосканер за ціною провідного сканеру.

Ручний сканер штрих-коду WNI-6710g, маючи дуже доступну вартість, демонструє високі технічні показники. Так, штрих сканер Winson WNI-6710g на 30% швидше декодує штрих коди в порівнянні з аналогічними пристроями від інших виробників (дивіться відеообзор швидкості сканування на закладці ВІДЕО). Крім того, інтелектуальна імідж технологія розпізнавання з білим вікном сканування дозволяє успішно працювати з електронними штрих кодами, одновимірними та двовимірними штрих кодами, усіченими, світловідбиваючими та розмитими штрих кодами.

Сканери штрих-кодів Winson прості в налаштуванні завдяки функції plug&play, не потрібно встановлювати драйвер вручну. Сканер Вінсон підтримує можливість додавання користувацьких функцій: наприклад, додавання префікса/суфікса, видалення останніх чотирьох символів, черезрядкове завантаження даних, інше. Можна налаштувати робочий режим сканера штрих-кодів відповідно до власних потреб, таких як безперервне зчитування або одноразове зчитування, можливість повторного сканування того самого штрих-коду чи ні, затримка часу для завантаження даних чи ні.

Також слід зазначити, що даний провідний зчитувач штрих-коду для магазину створений з якісних комплектуючих, які забезпечують безвідмовну роботу сканера навіть після 1,5 млн натискань на клавішу сканування. Також сканер шк Winson WNI-6710g витримує падіння на бетон із висоти 1,2 метра.

Ручний сканер штрих-коду Winson WNI-6710g поставляється в комплекті зі стендом, при установці на який зчитувач буде переходити в автоматичний режим сканування.

Переваги дротового штрих-код сканера Winson WNI-6710g:

- висока швидкість сканування;

- розпізнавання всіх основних типів 1D/2D штрих-кодів;

- працює з електронними екранними штрихкодами;

- сканування пошкоджених, усічених, розмитих та світловідбиваючих штрих кодів;

- витримує падіння з висоти 1,5 метра;

- універсальний інтерфейс підключення USB;

- поставляється в комплекті з підставкою-тримачем;

– сумісність із Windows, Android, Mac OS, IOS, Linux;

- доступна ціна сканеру в мережі наших партнерів по Україні

Технічні характеристики

Технологія сканування

Імідж

Датчик сканера

640x480

Типи штрих кодів

1D: Codabar, Code128, Code11, Code32, Code39, Code93, Composite, EAN/UPC, EAN-8, EAN-13, GS1 DataBar Expanded, GS1 DataBar Limited, GS1 DataBar Omnidirectional, Гонконг 2 з 5 (China Post), Interleaved 2 of 5, Matrix 2 of 5, Pharmacode.RSS-14, RSS-LIMITED, RSS-EXPANDED, Industrial 2 of 5, Telepen, Trioptic Code, UPC-A, UPC-E
2D:Maxicode, MicroPDF417, Micro QR Code, MSI,PDF417,QR-код, DataMatrix

Інтерфейси підключення

USB

Стійкість до падінь

Витримує падіння з висоти 1,5 м на бетонну поверхню

Робоча температура

Від до 50°C

Габарити

90х67х168 мм

Вага

120 г

 

 

СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ВАС МИ ПІДІБРАЛИ

ТОВАРИ, ЯКІ ВИ ПЕРЕГЛЯНУЛИ