0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Останнім часом стає поширеним обладнати пропускні пункти систем контролю робочого часу. Завдяки використанню таких систем підвищується дисциплінованість співробітників, контролюється час приходу та звільнення з роботи.

Система обліку робочого дня призначена для точного обліку робочого часу співробітників, встановлення гнучких графіків роботи персоналу, аналізу правильного використання працівником робочого дня та оплати праці залежно від відпрацьованого часу. Для врахування робочого часу на пропускних пунктах встановлюються сканери штрих-коду або щілинні зчитувачі карток та персональні комп'ютери з базою даних та відповідним програмним забезпеченням. Кожному із співробітників видається ідентифікаційна картка з персональним штрих-кодом. Під час проходження пропускного пункту працівник повинен внести картку в зону зчитування сканера частиною, що містить штрих-код. Якщо пропускний пункт обладнаний щілинним зчитувачем, то працівник зобов'язаний провести карткою вручну вздовж щілини зчитувача.

Програмне забезпечення може бути розроблено так, що при правильному зчитуванні персональний комп'ютер видає звуковий сигнал певної тональності («високої»), а при звільненні з роботи та зчитуванні штрих-коду з картки вдруге комп'ютер видає сигнал іншої тональності («низькою»). Можливий ще один тон сканера "аварійний" - при цьому необхідно повторити процедуру реєстрації. Сканери штрих-коду за такої системи обліку використовуються найрізноманітніші. При невеликій кількості співробітників є сенс використовувати однолінійні лазерні сканери. При цьому сам співробітник чи охоронець на пропускному пункті вручну зчитуватиме штрих-код з картки. Якщо пропускна спроможність та швидкість проходження співробітником реєстрації має бути вищою, раціонально використовувати комбіновані (настільно-ручні) сканери. Якщо штрих-код раптом не читається, можна взяти сканер в руки і використовувати його як ручний. В інших випадках сканер використовується як настільний.

Найчастіше виникають питання – як захистити картку від підробки. Для того, щоб ускладнити можливість підробки, можна використовувати для реєстрації сканери штрих-коду, які мають зчитування двовимірних символік. Будь-який із принтерів у нашому асортименті у переліку форматів штрих-коду має двомірний код PDF417, який набагато важче підробити. Іноді замовник вважає, що співробітник може сфотографувати штрих-код та охоронець, не помітивши підробки або через будь-які інші причини, пропустить його. У цьому випадку можливе використання щілинних зчитувачів штрих-коду в інфрачервоній модифікації – для читання штрих-кодів, захищених від перегляду та копіювання спеціальною непрозорою фарбою. Можливо також збільшити ступінь захисту, використовуючи як персональну – пластикову картку з магнітною смугою. При цьому на пропускні пункти мають бути обладнані щілинними зчитувачами пластикових карток з магнітною смугою. Такі системи обліку використовують як приватні, так і державні структури. Можливий також додатковий функціонал, як виведення на екран комп'ютера фотографії співробітника. У цьому випадку навіть новий охоронець може бути впевнений, що перед ним знаходиться господар картки, просто глянувши на фотографію.