0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Mindeo MP725 USB сканер qr-кодів і штрих кодів

Новинка
Mindeo MP725  Проекційний сканер штрих кодуMindeo MP725 Проекційний сканер штрих коду купити в Україні

Mindeo MP725 USB сканер qr-кодів і штрих кодів

4 784 грн


Телефонуйте, поторгуємося!

Замовити зворотній дзвінок
Надійні та гнучкі
Працюємо з 2008 року
Прямі поставки
Великий склад
Сервісний центр
Консультації
Безкоштовне ПЗ
Демо та тести

Компактні настільні сканери штрих-коду Mindeo MP725 – це якісні і надійні пристрої, переможці в категорії «ціна/якість» серед проекційних багатоплощинних зчитувачів. Нове покоління скануючих імідж-модулів, відсутність легкозношуваних або крихких деталей та якісна збірка забезпечує йому високу надійність та довговічність експлуатації. Функція автоматичного виявлення зображення ефективно зменшує енергоспоживання та стирання основних компонентів.

Крім компактності, варто згадати про улюблений дизайн, який дає можливість зміни нахилу голови сканування (вертикальний кут ±58°, горизонтальний кут ±73), що дозволяє набагато легше працювати з об'єктами різних розмірів та форм навіть в невеликих кіосках, м’ясних магазинах, аптеках, кав’ярнях. Заглиблення на бокових панелях скануючого блоку надають можливість зручно утримувати сканер в руках при зчитуванні штрих-кодів в ручному режимі з великогабаритних товарів.

Проекційні сканери Mindeo MP725 будуть корисні для зчитування щільних (high density) невеличких штрих-кодів у ювелірних салонах та магазинах оптики. В аптеках настільні сканери Mindeo допоможуть позбавитися проблем зі зчитуванням дрібних 1D/2D кодів з бликуючих або вигнутих поверхонь блістерів таблеток. В продуктових магазинах він легко справиться зі штрих-кодами на табачних виробах, що знаходяться під зігнутими кілька разів захисними плівками а також зі щільними двомірними штрих-кодами на алкоголі.

Всі сканери штрих-кодів Mindeo зчитують всі згадані великі чи малі штрих-коди як з паперових носіїв, так і з екранів електронних пристроїв. Візьміть сканер на тести у нас чи в мережі наших партнерів по всій Україні і переконайтесь в якості продукції Mindeo.

Ми подумали, що у випадку, якщо ви не знайомі з якістю скануючих модулів Mindeo – вам буде цікаво побачити відео з тестуванням якості зчитування сканеру qr-кодів і штрих кодів з різних типів товарів. Ознайомитися з відео можна тут.

Як видно з відео Mindeo MP725 – це кращий сканер штрих кодів для аптек, для ювелірних магазинів, для магазинів електроніки. Презентаційний зчитувач штрих кода Mindeo MP725 може з легкістю зчитувати штрих-коди з мобільних телефонів, тому може використовуватися для сканування «цифрових» штрих-кодів з купонами на знижку з системи лояльності вашого закладу. Магазини одягу також зможуть використовувати Mindeo MP725 як фото сканер штрих кодів 1D та 2D. 

Настільний сканер Mindeo MP725 поставляється з інтерфейсним кабелем USB. Драйвер віртуального COM-порта (USB-RS232) для роботи в режимі емуляції COM-порта можна завантажити на нашому сайті в розділі Інструкції.

Здатність сканера легко зчитувати як дрібні, так і великі штрих-коди з екранів любих електронних пристроїв, включаючи смартфони, надає багато можливостей для налаштувань програм лояльності для клієнтів торгових та сервісних організацій.

Для зчитування штрих-кодів micro QR треба зробити додаткові налаштування, відсканувавши потрібний штрих-код сторінка 73, ШК " %4501D01% " Повна інструкція щодо сканеру штрих-коду Mindeo MP725.

Переваги сканера Mindeo MP725:

-        Компактні розміри;

-        Можливість зміни нахилу голови сканування;

-        Зчитування дрібних 1D/2D штрих-кодів;

-        Зчитування надрукованих та «електронних» кодів;

-        Виняткова якість;

-        Найкращі показники «якість/ціна».

Технічні характеристики

Технологія сканування

Імідж

Датчик сканера

1280х800

Швидкість сканування

95 скан/с

Дальність сканування

Від 0 до 190 мм

Типи штрих-кодів

1D/2D штрих коди, електронні штрих коди

Інтерфейси підключення

RS-232

Клас захисту

IP50

Робоча температура

Від -20 до 55°C

Габарити

93 х 95 х 125 мм

Вага

299 г

СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ВАС МИ ПІДІБРАЛИ

ТОВАРИ, ЯКІ ВИ ПЕРЕГЛЯНУЛИ