0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

DIGI SM-300 Вага з чекодруком бу

Уцінка
Весы с чекопечатью DIGI SM-300 б/уВесы с чекопечатью DIGI SM-300 б/у

DIGI SM-300 Вага з чекодруком бу

12 000 грн


Телефонуйте, поторгуємося!

Замовити зворотній дзвінок
Надійні та гнучкі
Працюємо з 2008 року
Прямі поставки
Великий склад
Сервісний центр
Консультації
Безкоштовне ПЗ
Демо та тести

Комп'ютерні ваги з чекодруком DIGI SM-300 знято з виробництва, али в нас доступна вага з чекодруком бу за доступною ціною.

Наш сервісний центр здійснює ремонти вагів DIGI,  а також відновлення корпусу ваг для продажу вагів та іншого торгового устаткування, що було у використанні. Тому, якщо вам необхідно якісне та перевірене часом вагове обладнання, але бюджет підприємства не дозволяє купити нові вагові пристрої, ми пропонуємо до реалізації ваги з чекодруком DIGI SM-300 від японського виробника Teraoka Seiko, які пройшли попередню діагностику в нашому сервісному центрі. із заміною зношених деталей та іноді оновленням корпусу (послуга Refurbish). Також компанія Ітератор здійснює модернізацію ваг з чекодруком без сенсорних можливостей, перетворюючи їх на мультимедійні ваги самообслуговування із сенсорним екраном та функцією чекодруку.

Ваги DIGI SM-300 набули всесвітньої популярності завдяки високій якості виконання, гідній якості друку високої щільності, можливості програмування ваг по локальній мережі Ethernet. Крім того, для провідного підключення до ІТ-системи передбачені додаткові інтерфейси RS-485, Wireless.

Торгові ваги з друком етикетки DIGI SM-300 мають меню на знайомій мові, зручну клавіатуру з плівковим захистом, яскравий дворядковий LCD РК дисплей, мінімальну похибку при зважуванні завдяки тензометричному датчику японського виробництва, а також низку додаткових функцій, що значно спрощують експлуатацію. Швидкість друку – 80-100 мм/сек, максимальна ширина чека – 60 мм. Крім того, цей пристрій передбачає можливість вибору довільного формату етикетки, має збільшений обсяг пам'яті, розрахований на програмування до 7500 найменувань товарів, використовує 10 шрифтів для друку та можливість друку 32 видів штрих кодів.

Переваги ваг з чекодруком DIGI SM-300:

- Низька ціна

- Традиційна японська якість;

- Можливість програмування по мережі Ethernet;

- Пам'ять на 7500 товарів;

- Надійний вбудований чековий принтер.

 

 

DIGI SM-300 Інструкція користувача російською мовою здесь.

 

ТОВАРИ, ЯКІ ВИ ПЕРЕГЛЯНУЛИ